Chceš avatar nebo ikonku? TADY Máš otázku? TADY

Chceš spriateliť? TADY

Vanessa Says ‘Sucker Punch’ Would Be ‘So Badass’ In 3-D

27. července 2010 v 13:42 | Vaness |  NEWS
Vanessa Hudgens říká 'Sucker Punch' by být 'Tak pořádné' v 3-D
    'S mou Tomahawk podívejte na tvou tvář, [bylo by] prostě příliš cool,' řekla MTV News of Zack Snyder film.

    Vanessa Hudgens 'připravovaných filmových rolí, jsou definitivní odchody od ní pískací-čistá práce v "High School Musical" - zejména v nadcházející akci-thriller "Sucker Punch," v režii "300" Helmer Zack Snyder.

    Když se MTV News nedávno dohnal mladou hvězdu, ona ukázala, jak rozdílné role opravdu je. Tip: Ona je obchoduje zpívá pro vázacího kulky.

    Přestože se film bude prezentovat na Comic-Con o tomto víkendu, Hudgens uvedl, že je daleko od dokončení. "Je to asi, určitě neudělali," řekla. "Je toho tolik, CGI v něm, je to směšné."

    Pokud jde o film spojující v na populární 3-D trend, Hudgens byl nadšený "Sucker Punch" jít tuto cestu. "Bylo by to pořádné," řekla. "Je to už opravdu pořádné, ale mají to v 3-D ... s mou Tomahawk podívejte na tvou tvář, [bylo by] prostě příliš cool, víte?"

    Když už mluvíme o pořádné, Hudgens nadále citovat zbraň-vázacího jako její oblíbenou stránku natáčení.

    "Střelba 0.50-CAL [kulomet], není nic líbit," řekla s úsměvem. Hudgens dodal, že ona a její ženské castmates (včetně Jena Malone, Abbie Cornish a Emily Browning), našel nový smysl posílení jejich zbraň-ovládat dovednosti. "Myslím, že každý z nás holky miloval tak moc. Jsme všichni silné osobnosti, a když se nám zbraň ... vám druhu odkrýt něco. "

    Hudgens je také nadšeni pro fanoušky vidět Sneak Peek záznamu, který bude mít premiéru na Comic-Con v San Diegu. "Já jdu poprvé, a jsem tak nadšený," zvolala. "Chci jít oblečeni v masce nebo barvou mou tvář, abych mohl chodit v davu."

    Nejvíc ze všeho si Hudgens nemůže dočkat, až uvidím první klip z filmu, který je kritizovaný premiéru v sobotu. "Jsem opravdu nadšen [pro fanoušky vidět]. Tam je to šelma, která byla uvolnilo se to všechno. ... Jsem hodně tvrdší, silnější, pořádné - nechci, aby to znělo nafoukaně, ale je to v pohodě. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama